Platinum Signature

Rewolucja w kosmetyce komórkowej

Platyna o właściwościach przeciwutleniających i absorbujących poprawia metabolizm komórkowy i rewitalizuje skórę. Jej unikalna formuła pomaga zwiększyć elastyczność skóry i zmniejszyć drobne linie, zapewniając natychmiastowy blask. Działa na poziomie molekularnym, promując wiązanie komórek, zapewniając barierę skórną przed czynnikami zewnętrznymi.

Co to jest platyna?

Platyna jest metalem szlachetnym szeroko stosowanym w przemyśle medycznym ze względu na swoją stabilność i niezwykłe właściwości przeciwutleniające.

Co to jest nanokoloidalna platyna?

Nano Colloidal Platinum składa się z nanocząsteczek platyny równomiernie rozpuszczonych w płynnym roztworze. Za pomocą nanotechnologii możemy rozłożyć platynę na poziomie molekularnym, aby mogła zostać wchłonięta przez skórę. Jej nanokoloidalny stan pozwala jej wiązać się z polipeptydami i transportować je do głębokich warstw skóry.

Co robi platyna w naszej skórze?

Dzięki dużej sile antyoksydacyjnej zwalcza negatywne skutki działania wolnych rodników, działając na poziomie komórkowym i zapewniając doskonałe działanie przeciwstarzeniowe. Platyna pomaga opóźnić efekty starzenia się skóry oraz niwelować zmarszczki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3