„Korzyści płynące z hydroterapii, czystość szwajcarskich wód lodowcowych oraz mądre i delikatne połączenie naturalnych i organicznych składników aktywnych.”

Nazwa WHERTEIMAR pochodzi od pięknego miasta Wertheim, najbardziej wysuniętego na północ miasta w Badenii-Wirtembergii. Położone jest u zbiegu rzek Tauber i Men, na lewym brzegu Menu, gdzie Men wpada do Renu. Ren zawiera całe bogactwo wód pochodzących z topnienia szwajcarskich lodowców.

Te rzeki są bardzo malownicze, z winnicami, małymi wioskami, zamkami i pagórkami porośniętymi twardym lasem. Miejsce to charakteryzuje się zachwycającymi, zielonymi krajobrazami otoczonymi winnicowymi zboczami i lasami. Różnorodność roślin, lasów, ziół, kwiatów, owoców i winnic jest przetwarzana w zgodzie z naturą i środowiskiem. Czerpiemy korzyści z gleb wapiennych.

Nasze laboratoria opracowały gamę kosmetyków opartych na zaletach hydroterapii, czystości szwajcarskich wód lodowcowych oraz umiejętnej, ale subtelnej kombinacji naturalnych składników aktywnych.

Stosujemy najbardziej innowacyjne technologie w celu ciągłego doskonalenia i oferujemy najbardziej zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Przeprowadzone testy stworzyły linię produktów, która oferuje najbardziej niezawodne zabiegi.

Proces starzenia jest związany z naszym stylem życia. Tempo naszego życia, stres i niezdrowe nawyki zakłócają cykl życiowy komórek i zmieniają ich naturalny cykl, energię i długowieczność. Aby temu zaradzić, WHERTEIMAR stworzył kolekcję skutecznych produktów kosmetycznych całkowicie dostosowanych do każdego rodzaju skóry, z odpowiednio dobranymi konsystencjami i składnikami aktywnymi, które pozwalają cieszyć się wszystkimi ich zaletami i walczyć z problemami związanymi ze starzeniem się skóry.

Nasi specjaliści odpowiadają za opracowanie produktów o bardzo eleganckim designie, które przyciągają uwagę od pierwszego wejrzenia, z delikatnymi i kunsztownymi opakowaniami oraz jedwabistymi i aksamitnymi teksturami. Wszystko to połączone z delikatnymi aromatami i bukietami kwiatowymi lub owocowymi.

Z WHERTEIMAR opracowaliśmy piękne formuły podobne do tradycyjnych produktów kosmetycznych i o takim samym wyglądzie, efekcie i komforcie, ale oczywiście bez użycia silikonów, pochodnych ropy lub agresywnych pierwiastków chemicznych.